Air Gear RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Örnek Parçalar Savaşı

3 posters
YazarMesaj
Artemis
F-Klas Stormrider
Artemis

Erkek

Örnek Parçalar Savaşı Empty
MesajKonu: Örnek Parçalar Savaşı   Örnek Parçalar Savaşı Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 5:48 pm

Herkesin merak ettiği savaş sistemimiz şöyle olacak hemen açıklayayım. F-Klas bir dash yarışını anlatıyorum.

Öncelikle ev takımı yerin ne kadar uzun olduğunu söylemeli. Şöyle demeli. Benim speedim 40 ve ben burayı tam 150 stamina ile bitirebiliyorum.

Buna göre 150x40=6000 oluyor o zaman Speedi 30 olan biri burayı 200 stamina karşılığında bitirebilir ancak. Burada her zaman hızlı olan kazanamaz çünkü aklıma şöyle bir kural geldi. Bir elde yani bir yazışta sadece 50 stamina harcayabilirsiniz. Böylece yavaş olan diğerine yetişebilir.

Örnek:

A çocuğun speedi 40

b çocuğunun speedi 35

A çocuğu hemen 50 stamina kullanarak kendi bu ellik staminasını bitirir. ve arada biraz mesafe açar. Ama B çocuğu 40 stamina kullanır ve A ile arasında 600m mesafe kalır. Bir düşman diğerine 500m açık varsa vurabilir ama 501m varsa vuramaz.

Vurmayı da şöyle açıklayayım. Birine vurursanız. Onun diğer elinden 15 stamina gider. Yumruk 5 stamina ise bu büyük bir avantaj sağlar.

Eğer üstte A çocuğu 50 stamina yerine 40 stamina kullansaydı hem kendini savunabilirdi hemde B ile arasında mesafe açardı.

Yani bu oyunda taktik kullanmalısınız.

YOrumlarınız?
http://airgearrpg.hareketforum.com
Hao
F-Klas Stormrider
Hao

Erkek
İş/Hobiler : Atesle oynamak

MesajKonu: Geri: Örnek Parçalar Savaşı   Örnek Parçalar Savaşı Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 6:37 pm

tamamda 500 metreden yumruk sallamak bıraz garıp degılmı ?
Beeblood
F-Klas Stormrider
Beeblood

Erkek
İş/Hobiler : Anime-Manga, Teknoloji

MesajKonu: Geri: Örnek Parçalar Savaşı   Örnek Parçalar Savaşı Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 6:50 pm

Very Happy belki kolu uzuyordur. Very Happy Şimdiki hareketler için konuşuyorum; Speed Tunnel hareketini herhangi bir zamanda yapabiliriz herhalde... Ama Death Whell 360 hareketini nasıl yapacağız_?? Yani 400 metre var aramızda ben hareketi yaptım diyelim... Diğerine nolacak_?? Yavaşlayacak mı duracak mı_?
http://www.turkiyebilisim.uni.cc
Artemis
F-Klas Stormrider
Artemis

Erkek

MesajKonu: Geri: Örnek Parçalar Savaşı   Örnek Parçalar Savaşı Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 6:52 pm

yani 500m dediysem metre olarak almayı ben sadece örnek bir ölçü birimi olarak yazdım.
Death Wheelı şöyle yapabiliriz.yumruk yerine kullanmak için. Onun dışında zaten maçları bir mod izleyecek ve chatboxta konuşmalar olup hareketleriniz için izin isteyeceksiniz. Ayrıca ev takımının yeriyle ilgili çökmeler vs.leri modlar ayarlar.
http://airgearrpg.hareketforum.com

Örnek Parçalar Savaşı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-