Air Gear RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Esya alım satımı

2 posters
YazarMesaj
Hao
F-Klas Stormrider
Hao

Erkek
İş/Hobiler : Atesle oynamak

Esya alım satımı Empty
MesajKonu: Esya alım satımı   Esya alım satımı Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:43 pm

Sıtede acık artırma yerı gıbı bı yer goremedım.O yuzden bır fıkrımı belırtmek ıstıyorum.Dukkandan aldıgımız(ben daha almadım gercı xD)ATlerın yerını bı kac lvl sonra yenılerı alıcak pekı bu AT lere ne olucak?İşte burda fıkrımı paylasmak ıstıorum lvlerı yuksek uyeler elındekı kullanılmıs ATlerı acık artırmadan satısa sursun boylece ATler adamın elınde patlamamıs olur ve yenı uyeler ucuzdan veya bı kac lvl alttakı uyeler Ucuzdan AT alır.Ama tabıkıde bazı kurallar olmalı;

Bu acık artırmada satılan ATlerın fıyatları dukkanda satıldkları fıyatın yuzde 75'nın ustune cıkmıcak yanı bır uye ATsını 100 dolara aldıysa bunu satabılcegı en yuksek rakam 75 dolar olucak ve bu mıktarı teklıf eden ılk kısıye AT'ı satıcak.

Tabıkıde bu ATler'ın ozellıklerı dukkanda satılanlardan bır olmıcak yuzde 25 daha az performans gosterıcek bu ne demek? yanı sallıorm A4Q♠model bı AT str'e 10 verıorsa 7 verıcek.

Birde ATlerın Durabılıtylerının olması gerektıgını dusunmekteyım.Her uye Kullandıgı AT'nın durabılıtysıne gore onu tamıre goturcek nasıl mı olucak?su sekıl;

Atıorm §A╚ model bır AT'e sahıbım ve durabılıtyse 25/25 ben her mesaj attıkca rp bolumlerınde bu durabılıty azalıcak yarısına geldımı AT'nın verdıgı ozellıkler yarıya ınıce 1/4 'un altına geldımı ıse tamıre gıtmek zorunda kalıca cunku sky kıng tarafından heran AT'sının kırıldıgı soylenebılıcek.Ayrıca AT'nın verdıgı ozellıkler ortadan kalkıcak 1/4 e ındımı ortadan kalkıcak.

Bu yazdıklarıma bir kafa yor ıstersen Artemıs sonucta ıyı bır sey ortaya cıkabılır Wink
Artemis
F-Klas Stormrider
Artemis

Erkek

Esya alım satımı Empty
MesajKonu: Geri: Esya alım satımı   Esya alım satımı Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:47 pm

Sen bana 6 tane moderatör bul bu durability olayını yapayım. Bir çok düşünce var benim aklımda ama aklımdakileri yapmaya klksam benim no life olmam gerekir yani. Ama açık arttırma güzel bir fikir. Bunu yapabiliriz. Tabi daha fazla üye sonucunda.
http://airgearrpg.hareketforum.com
Hao
F-Klas Stormrider
Hao

Erkek
İş/Hobiler : Atesle oynamak

Esya alım satımı Empty
MesajKonu: Geri: Esya alım satımı   Esya alım satımı Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:57 pm

Eger modlar aynı zamanda oyuncuda olabılıyorsa ben olurum Cool ama sen ıstermısın bılmem Rolling Eyes

İleri zamanlarda olur belki ama savas esnasında sky kıngde orda olucagı ıcın bu durabılıty sıstemı uygulanabılır.

Herneyse ben biraz dojoda takılaım xD

Esya alım satımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-