Air Gear RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hao'nun şehir gezintisi

2 posters
YazarMesaj
Hao
F-Klas Stormrider
Hao

Erkek
İş/Hobiler : Atesle oynamak

Hao'nun şehir gezintisi Empty
MesajKonu: Hao'nun şehir gezintisi   Hao'nun şehir gezintisi Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 2:46 pm

Hao Dojolarla girdiği mucadeleden yorulmus,dinlenmek için tenha bi yer aramaktaydı.Bir bina gordu rahatca tepesine cıkılabılır ve onu yormıcak yapıdaydı.Hao eğilerek hızlandı ve bir anda ilk katın balkonunun demirlerıne sıcradı,daha sonra pencere balkon atlaya atlaya binanın tepesine ulastı.heh,göründüğü kadar basit değilmiş diye soylendi kendi kendine.Daha sonra çatının kenarına oturdu,trafiğin yoğunluğunu ve insanların koşusturmasını ızlemekteydi;Hiç anlam veremiyorum insanlar hayatta kalmak için bunca koşuturmaya giriyorlar.Niçin ? Hayatta kalıp bu lanet koşuşturmaya devam etmek için mi? Heh,sıkıcı olmalı eğlenceden yoksun olmak ve bır yere bağının olması!İyi ayagımda bu ATler var.Onlara sahip oldukca ozgurum ve ozgurlukte EĞLENCE demek!!!Bir tır görmüştü onun ustunde şehiri dolaşmak eğlenceli olabilir diye düşündü ve kendini bir anda binadan aşağ bıraktı...
Bir anda yangın merdivenine tutundu ve hızlıca dengesini sağlayarak kısa sürede aşagı indi,trafiğin arasına daldı insanların arasından arabarlın ustunden geçerek tıra ulastı ve bir arabanın ustunde tır'ın ustune cıkmayı basardı.Kısa sürsede eğlenceliydi.İnsanlar'ın ona bakmasına ve kendi hayatını umursamıordu trafiğin içine dalmasından bu belli idi.
Yaklaşık tırın ustunde bir saat geçirdikten sonra AT satan bi dukkanın onunde ağlayan çoçuk gördü.Kendini tırdan aşağı bıraktı arabaların arasından hızlıca gecerek cocugun yanına gitti;Hey ufaklık neyin var neden ağlıyorsun bugun guzel birgun sil gozyaşlarını!Cocuk kafasını cevırdı hala ağlamaktaydı;Bende bir AT istiyorum ama alıcak param yok!Hao'nun aklına o saniye yurttan kactıktan sonrakı halı geldi,çoçukta kendisini gormustu oda 13 yaşında bır AT'dukkanın vitrinindekilere bakıordu ve biri yanına yaklaştı ve ona kendi ATsini ve kısa bir eğitim vermişti.Ufaklığı kucağına aldı ve tenha bi yer arıyordu.Çocuk şaşırmıştı,gözyaşlarını silerek;Hey sende AT kullanıyorsun!İşte gerçek ozgurluk ve eğlence bu!!!
İki apartmanın arasına girdiler(spiderman'ın peterdan spıder geçtiği yerler gibi bi yer Very Happy )Çocuga dondu ayagındakı ATleri cıkartıp ona uzattı;Artık onlar senin evlat onları istedğin gibi kullanabilirsin.Yanlız dikkatli ol daha acemisin^^Çocuk ne diyeciğini şaşrmıstı bir anda ağlamaya başladı ve Hao'a sarıldı;Teşşekurler emın ol bunları cok dıkkatlı bir şekilde kullanacağım ve bir numara olucagım!.Hao gülümsedi;Yavas ol ufaklık 1 numara olmak için once beni geçmelisin,herneyse hava kararmadan sana en basit teknikleri öğretmeliyim.
Hao,ufaklıga bir kaç basit şey öğretir boylece cocuk en azından dengesini sağlamayı öğrenmiştir.Hao;Benim artık gitmem lazım ATler sende kalsın yarın aynı saatte seni burda bekliyorum.Ben gelmeden baslama kendini yaralayabilirsin.Herneyse gorusmek uzere!
Hao ve cocuk oradan ayrılır.Hao yaptıgından hiç işman degildir kendisiyle gururduymaktadır.Geçmişini dusundukce ona yardım edeni düşünür ve onu asla unutmıcagını yemin etmiştir.Bu yeminide tutacaktır...
Hao
F-Klas Stormrider
Hao

Erkek

MesajKonu: Geri: Hao'nun şehir gezintisi   Hao'nun şehir gezintisi Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 7:03 pm

Yarın olmuştur Hao buluşma noktasına gıtmek için sabırsızlanmaktadır.Şehirin farklı noktalarını gorebilmek için yolunu biraz uzatır.Bir anda yanından 2 tane AT kullanıcısı genc gecer hızları Hao'nun dengesının hafıfce sarsılmasına neden olmuştur.Hemen sonra sarışın bir kız daha yanından geçer ve Hao'u yere düşürür.Waow bu hatun ve 2 arkadası gercekten hızlı ATlerim yanımda olsaydı peşlerine takılırdım.Heh,şansızlık iste(bence oyuncular sehirde bu tur etkılesım ıcınde olmalılar sonucta aynı sehırdeyız ve bırbırımızı gorme olasılıgımız yuksek)Hao yerden kalkar ve yoluna devam eder.Şehirdeki ölü canlılıgı ızlemekten sıkılmıs bır halde hayaller kurmaktadır.Hayalınde AT'nın ustunde bır kartal gıbı ucmakta herkes ona aşağıdan hayran gözlerle bakmaktadır.Bir anda korna sesi duyar ve ırkilir.Hayalıne o kadar dalmıstırkı kırmızı ısıkta karsıya gemeye calısmıs ve trafıgı altust etmiştir arkada bir çok arac kaza yapmıştır ve ondeki surucu Kahrolası velet cekil git şurdan şu yaptıgına bak ne zannedıyrsun kendıni seni pis ukala!!!Hao hiç istifini bozmadan sag elını hafıce buyun ızasına kaldırarak adama orta parmagını cıkartır ve Heh,komik... bana şikayet etcegine bana sukretmelisin kahrolası porsuk hayatında bır aksıyon oldu oda benım sayemde,eğlenmelisin seni yaşlı bunak!!! diye bagırır ve agır adımlarla karsıya gecer ve yoluna devam eder.Bir 5-10 dkka sonra arkasından gelen ayak seslerını duyar ve arkasını dondugunde 4-5 polis onun peşinden kosmaktadır.Bir anda koşmaya baslar ve bir binaya saklanır.Polislerı atlatmıstır,cok vakit kaybettıgını dusundugunden kosarak bulusma noktasına varır ve gorduklerı onu şaşkına ugratmıstır....

Sky King: İki mesaj içinde exp veriyorum. 1600 exp.
Hao
F-Klas Stormrider
Hao

Erkek

MesajKonu: Geri: Hao'nun şehir gezintisi   Hao'nun şehir gezintisi Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 9:10 pm

Hao Air Treck'ını verdıgı cocugun yerde baygın bir şekilde yattğını gorür.Hemen cocugun ayagından ATleri cıkartarak kendine takar ve cocugu kucagına aldıgı gıbı tır gezısınde gördüğü hastaneye dogru hızlıca yola koyulur...

O kadar hızlı ılerlemektedir ki kendi sınırlarını aştığını düşünmektedir..kahretsin,tanrı beni kahretsin!!! bu olanın sorumlusu benim,eğer cocuga bir şey olursa asla kendimi affedemem.Ben koca bir aptalım!!!Dağılan dikkatini toplar ve;Soylenmeyi kes seni koca aptal! ve şimdi konsantre ol yoksa dengeni kaybedıp duseceksin ve buda bi boka yaramıcak!KONSANTRE OL!!!Dikkatini topladı,dızlerını bırazdaga buktu ve artık ıyıce sınırlarında oldugunu anlamıstı,herhangi bir dıkkatsizlik dusup ıkısınınde olmesıne sebep olabılırdı.Bu iş cıkısı saatıydı ve sehır trafıgı artmıstı,yayalar kaldırımın heryerındeydı,onlara carpıp dusebılcegını dusundu ve hızlıca bir evin catısınına cıktı,catıdan catıya hastaneye dogru ılerlemeye devam etti.5-10 dakka bole surdu catıdan catıya atlıyor kıretmılerı dagıtıordu.Bu sefer işi zor gorunmekteydı cunku karsısındakı ev ıle bulundugu ev arası uzaklık dıger atladıklarının nerdenyse 2 katı idi;Kahretsin bu cok uzak ama bu hızda burda durmam ımkansız atlamak zorundayım bunu basarabilirim!!!dıye bagırdı ve bulundugu evın catısından ayrıldı...

Bir anda kendini diğer çatıda buldu bu onun sınıfında bırı ıcın mekemmel bır atlayıstı ama o bunu umursamıordu hemen hastaneye ulasmalıydı.Hava gittikce kararıyor cabuk olmalıyım ne kadar karanlık olursa gorus kabılıyetım o kadar azalır.Ve sonunda hastane gozuktu.Artık durması ımkansızdı cunku cok hızlanmıstı,son binanın çatısından uzunca bir sıçrayış yaptı Ah kahretsın artık duramam hastanenin cam kapısını carpacagım sanırım!!! Yere inmesi ile cam kapıya girmesi bir oldu cam kırıldı havada cam parçacıkları ucusuyordu,Hao patenlerını yana kaydırmıs dızlerını yere surturourdu durabilmek için.Hastanenin uzunca bir korıdoru vardı ve bu korıdorun sonunda da vezne.Uzun sure suruklendıler ve en sonunda veznenın onunde durmayı basardı Hao.Tum doktorlar odalarından cıkmıs şaşkınlık içinde ıkılıye bakıyorlardı...

Sky King: exp 1000
Beeblood
F-Klas Stormrider
Beeblood

Erkek
İş/Hobiler : Anime-Manga, Teknoloji

MesajKonu: Geri: Hao'nun şehir gezintisi   Hao'nun şehir gezintisi Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 9:54 pm

Win çatıda yeni hareketler bulmaya çalışırken iki blok öteden elinde bir çocuk olan AT'li bir genç hızla arasında 30-40 metre olan bir boşluktan zıpladı. Win çocuğun gideceği yeri merak ederek peşine takıldı. AT'li genç o kadar hızlı ki Speed Tunnel'i yapmaktan başka çaresi kalmayan Win durmadan hareketi yapıp hızını iki katına çıkardı.( sta: 150 ) Acaba çocuğu kaçırıyor mu_? düşüncesiyle kafası dağılan Winry İş trafiğine kurban gitmekten zar zor kurtulup kendine geldi.
AT'li genç hızını alamadığı için hastahanenin camlarından içeri daldı. Bu sırada Aklı karışan Win önce biraz bekledi. Bu sırada yolda bir bayanın bağırışını duydu ve tüyleri ürperdi. Hemen 2 sokak aşağıya gitti ve bir bayanın elinden kan aktığını gördü çok sinirlenen Win kadının diğer eliyle gösterdiği yöne doğru Speed Tunnel hareketiyle aniden hızlanıp önündeki hırsızı gördü. Arkasında neredeyse 100km hızla yaklaşıp adamın ayaklarına tekme vurduğunda adamın bacakları kırıldı ve yerde insaf dilenmeye başladı. W,n çantayı alıp kadına geri götürdü ve adamı aı içinde yerde bıraktı kadınla beraber hastahaneye yürüken onun adının Rose olduğunu öğrendi.
Hastahaneye geldiğinde AT'li gencin heryerinin kanlar içinde yerde kıvrandığını gördü. Ona yaklaşıp
Sana bir özür borçluyum. ocuğu kaçırdığını sandım. dedi. Çocuk Adının Hao olduğunu söyleyip
Önemli değil. Kim olsa öyle düşünürdü. dedi. Winry;
Bende Winry. Ama bana kısaca Win diyebilrisin..

Hao bir şey demeden uzaklaştı. Ama Win çocuğun durumunu merak ettiği için kaldı. Doktorla kısa konuşmasından sonra çocuğun belinden itibaren felç olacağını öğrendiğinde çok üzüldü. Rose'la beraber yürürken aklına Hao gelir. Ve kıza görüşürüz diyerek Hao'yu aramaya gider.

Sky King exp: Diğeride dahil 1400
http://www.turkiyebilisim.uni.cc
Hao
F-Klas Stormrider
Hao

Erkek

MesajKonu: Geri: Hao'nun şehir gezintisi   Hao'nun şehir gezintisi Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 11:07 pm

Hao hastaneden hızlıca uzaklastı...

Olanların acısı ve kendinden nefret etme'nın verdıgı durtuyle delicesıne kayıyordu.Ufaklıga ne oldugunu cok merak edıyordu ama hastanede kalamazdı,yurttan kactıgı anlasılır ve yine o lanet yere donerdi.Kendisine acıyor ve artık bu hayatta var olmayacak kadar gucsuz olduguna ınanıyordu,kendine bir şans verdi;Ters yola gireceğim,eğer sağsağlim yolun sonuna ulasabılırsem,bu hayattı yaşamayı hakediyorum demektir.

Ters yolda aracların arasından gecıyor hiç korkmadan aracların uzerıne dogru gıdıp on tamponlarına basıp uzerlerınden atlıyordu.Geçtiği yerler tam bir savaş alanına donmustu cunku ararcların kaza yapmasına neden oluyor ve bundanda sadıstce zewk alıyordu.Buyuk bir kamyonun onun üzerine doğru geldiğni gördü,onun onune dogru atıldı ve bir anda kendını saga atıp kamyon soforunu sasırttıp kamyanun devrılmesıne sebep oldu.arkasına baktığında,ortalıgın savas alanına dondugunu gordu ve gozu donmus bır sekılde;İşte bu ! işte bu geberın pislikler!!!Kendimdende sizdende nefret edıyorum!!!Cehennemde gorusuruz!..

Aracların arasında vızır vızır gıderken hafıfce dengesını kaybedıp kendını toparladı,ayağı kaymıstı yağmur yağmaya başlamıstı.Ve bir anda karşısında 2 tane tırın yanyana ona dogru gelmekte oldugunu gordu uzerından atlayamayacagı kadarda buyuktuler;Heh,çok eğlenceli olucak.dıyerek sadistce bir gulus attı.Resmen akli dengesini yıtırmişti...

Tırların arasına dogru daldı ve arkasını bır tra yuzunude dier tıra donerek arlarından geçti.Nerdeyse milim fark kalmıstı;Yeahuuuuuuu!!!Ikı tır birbirine vurarak carpıstı.

Yağmur iyice hızını arttırmaya devam etti artık kayılmaz hala geldiğini anlayan Hao yangın merdivenli olan evin çatısına cıktı(hanı o dun cıkıp yardım merdıvenınden ındıgı bına).Eski oturdugu yere geçti ve yarattıgı manzaraya bir baktı ortalık resmen enkaz gıbıydı yol boyunca bırcok araba takla atmıs,insanlar bu arabalırın içlerınden cıkmaktaydı ve bi kac araba yanıordu...

Kendine geldigınde canı acıordu cunku sınır krızınden yeni cıkmıstı,kollarındakı ve vucudundakı kesıklerın acısını yenı yenı hissediordu.hayır!Bunu ben yapmış olamam.Kendimden nefret ediyor ve yaşamak istemıyorum bu patanlerıde yanımda gotureceğim bunlar benden başka herkese lanet getırdı!bana veren öldu benım verdıgım ise.... dayanamıyorum!!!

Tam kendini aşağı bırakacaktıki omzuna bir elin dokundugunu hissetti...

Sky King: exp 700 sözüm yok. silent
Beeblood
F-Klas Stormrider
Beeblood

Erkek
İş/Hobiler : Anime-Manga, Teknoloji

MesajKonu: Geri: Hao'nun şehir gezintisi   Hao'nun şehir gezintisi Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 4:57 pm

Hao arkasındakinin kim olduğunu çok iyi bildiği halde;

Sen kimsin_?

diye sordu. Arkasındaki ses;

Dalga geçme kim olduğumu çok iyi biliyorsun( Win ). Bunun anlamı ne_?
İnsanlardan nefret ediyorsan o çocuğu neden kurtardın_?

Hao;

Hakıımda hiçbir şey bilmiyorsun değil mi_?

Win şaşırdı ama konuştukları yer o kadar iyi değildi. Arkasına bakıp buna tam olarak karar verdikten sonra

Burada konuşmasak daha iyi olur.

Hao arkaya bakıp kafasıyla tamam işareti yaptıktan sonra küfürlerle birlikte oradan ayrıldılar. İki AT'linin yapacağı gibi konuşmadıkları halde küçük bir yarışta olduklarını biliyorlardı. Ama bu sefer sokaklardan değilde çatılardan gidiyorlardı. Kiremitler ortadan ikiye ayrılıyor, yere düşüyordu. İnsanlar camlara çıkıp noluyor diye bakıyorlardı. Ama ikisi yarışın ciddiyetine kapılmışlardı bir kere. Artık yarışın sonunun gelmeyeceğini anladıklarında bir çatıda oturdular. İkiside dakikalarca tek kelime etmedi. Win sonunda dayanamayıp

"Hakkımda hiçbir şey bilmiyorsun değil mi_?" derken neyi kasteddin_?

diye sordu Hao'ya. Hao hiç umursamadı. Win buna sinirlenip.

Eğer konuşmayacasan niye buraya geldim_?

Hao yine bir tepki göstermedi ve Win bunun üstüne bir şey söylemeden oradan uzaklaştı.
Eve giderken alış-veriş merkezine uğradı( bu sefer yanında istemediği kadar para vardı Very Happy ). Oradan kendisine, mini etek boyutunca, lacivert bir şort ve askısız, beyaz bir üst alıp çıktı.
Elindekileri eve bıraktıktan sonra, hastahaneye çocuğu görmeye gitti. Anne ve babasnın çocuğun yanında olmasını umarken kimse çocuğun yanında değildi. Çocuğa, ailesinin olup olmadığı hakkında bir soru sorduğunda çocuk, onları 7 yaşında kaybettiğini fakat onlar için üzülmediğini söyledi. Win bunun neden olduğu hakkında bir fikri yoktu ama tahmin edebiliyordu aslında. Çıkarken doktora, felç durumunu çocuğa söylenip söylenmediğini sordu. Doktor henüz söylenmediğini söyledi.
Win elindeki içeceği yavaş yavaş içerken yüzünde bir mutsuzluk ifadesi vardı. Aslında merak ediyordu " Hao kim_? "

Sky king: exp 1500
http://www.turkiyebilisim.uni.cc
Hao
F-Klas Stormrider
Hao

Erkek

MesajKonu: Geri: Hao'nun şehir gezintisi   Hao'nun şehir gezintisi Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 5:53 pm

Win onun yanından ayrıldıktan sonra Hao ıslak catıların ustunde kaymaya devam ettı.Duran yagmur hızını arttırmıs Hao kaymakta zorlanmaktaydı.Yagmur cok hızlanıyor,sabaglıcak tenha bi yer bulmalıyım.Hem catıdan catıya atlamaya devam edıyor hemde sıhınacak bı yer ıcın etrafı gozluyordu.Ha işte bura tam istedıgım gıb,sanırsam burda sabahlayabılırım.Tek katlı bir evin garajıydı bu gordugu camıda acıktı,dızlerını buktu ve bır anda zıplayarak acık pencereden ıcerı daldı....

Acık pencereden garaja daldıgında yere ayaklarının basmasıyla kayıp dusmesı bir oldu.Hafıf bır gurultu cıktı.Kahretsın beni farkedicekler saklanıcak bı yer bulmalıyım.Etrafına bakınıyordu bır anda ayak seslerı duymaya basladı gıttıkce daha yakından gelıyordu...

Ve kapı acıldı,bır adam etrafı kolacan ettı,acık camı gordu onu kapattı ve eve gerı donduHeh,haylaz bır kedı garajın camından ıcerı gırmıs,aramaya bıle kalkısmadım cok kotu yagmur yagmakta bırakalım orda kalsın.Hao garajdakı arabanın altına saklanmıstı,adamın gıttıgını farkettıgınde hemen ordan cıktı;heh,ucuz atlattım.Sanırım burda sabahlıyacagım.Hao etrafa bakındı arabanın camının acık oldugunu farkettı ve arabanın arka koltuguna uzandı.Burası rahat bır yer ama sabah herkesden once kalkmalıyım yoksa ısım bıter!

Sabağ olmustu Hao motor seslerı ve sarsıntıdan dolayı uyandı...
Hao
F-Klas Stormrider
Hao

Erkek

MesajKonu: Geri: Hao'nun şehir gezintisi   Hao'nun şehir gezintisi Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 6:24 pm

Hao uyandıgında arac'ın ıcındeydı ve arac haraket etmekteydı.Kendini yavasca yukarı kaldırdı,bası cok agrıyordu ve kollarının bandajla sarılıdıgını,vucudunun bazı noktalarında yara bantlarının oldugunu farketti.Adam dikiz aynasını duzelterek;Gunaydın evlat.Dun gece seni arabanın altında farkettım ama belli etmedımdiyerek gulumsedi.Hao şaşkın halde;Teşşekkurler ama bunlarda neyın nesı.kollarım vucudum agrı içindeDiyerek kollarına ve vucuduna bı goz gezdirdi.Adam;Sabah kalkıp arabama bınmeye kalktııgmda ıcınde senı gordum heryerın cızık ve kan içindeydi ayrıca senden damlayan kanlarda arabamı mahvettı ve garajımı.Eşim doktordur sana bandajları ve yara bantlarını o uyguladı.Hoa;Tekrar tessekkurler ama benım bir yere yetişmem lazımdiyerek arabanın camından dısarı atladı.Trafiğin tam ortasına dalmıstı bir iki araba geçip kaldırıma cıktı.Hastaneye gitmek istiyordu Win'ın orda oldugundan emındı ve cocugun durumunu cok merka edıyordu.

10-15 dakika sonra Hastaneye ulastı ama içeri giremezdi.Etrafına bakındı ve Win'i hastane'nın kantınınde camın yanında bır masada tek basına oturdugunu gordu.Hemen o cama dogru ılerledı,Hafifce cama elınle vurdu.Wın onu gordugu gıbı dısarı cıktı ve hastanenın bahcesındekı bır bankta oturdular...

Sky king: İkisi için 2500 exp
Hao
F-Klas Stormrider
Hao

Erkek

MesajKonu: Geri: Hao'nun şehir gezintisi   Hao'nun şehir gezintisi Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 9:28 pm

Hao buyuk bir merakla Win'e cocugun nasıl oldugunu sordu,Win agzında bı kac laf geveliyor ona solemek istemiyor gibiydi.Hao bunu anladı;Onun olmedıgını bılıyorum;eger olseydı sen burda olmazdın.O burda yasıyor ama durumu nasıl bana durumunu sole!Win;Kendini suclamanı istemiyorum ama benı buna zorluyorsun,o yasıyor dedgın gıbı yasamasaydı burda olmazdım ama artık onun belınden aşağısı tutmuyor.Hao duydugu sey sonrasında kaskatı kesilmişti;Yani artık bırdaga AT uzerıne bınemıcek o hıssı tekrar yasayamıcak!Ve hepsi benim sucum!Hao bir anda ayaga kalktı,hızlıca Hao'nun ordan uzaklasacagını anlayan Wın onun elını tutup engellemek ısterken tam o sırada Hao ordan ayrılmak ıcın ılerı atıldı ve Wın kolundakı bandajı asıldı.BU yuzden 3 - 4 metre sonra Hao nun uzerındekı butun bandajlar acılmıstı ve Wın asılması Hao'u durdurmustu.Wın'ın gozlerıne ınanamıyordu Hao'nun uzerındekı yaraları gece gorememıstı ama sımdı gunduz gozuyle butun ızlerı gorebılıyordu heryerı derın kesıkler ve cızıklerle doluydu,bu durumdayken nasıl bole ayakta dolasabılıyordu.1 - 2 sanıyelıgıne olum sessızlıgı yasandı.Hao kafasını arkasına dogru hafıfce dondurup sessızlıgı delıp gecen sozlerı soledi;Seni seviyorum!Senı gordugum o geceden berı sevıyorum ama ben deger verdıgı ınsanlara zarar vermekten baska bı sey yapmayan koca bir aptalım!O yuzden benden uzak dur!Umarım bu son konusmamız olur ve cocukta sana emanet onun suratına bakıcam yuzum yok benım!!!

Hao hızlıca ılerı atıldı dızlerını buktu ve 5 - 10 metre ılerde olan tren raylarının ustunden atlamak ıcn kendını hazırlamaktaydı(RP OUT:hem trenlerın hemde yaya ve arabarlın gectıgı yollar vardır Death Note'un ılk bolumunu hatırlayın) ve dızlerını ıyce asagı cekıp zıplayısını yaptı ve karsı tarafa gecti.5 metre ılerde yol uce ayrılıyordu saga sola ve ılerı.Hao;Lanet olsun nereye gıttıgm umrumda degıl duz gıdecegm ve karsıma cıkan herseyı atlatacagım!.Hızını arttırır ve tam gobege geldıgınde solundan gelen bir gurultu duyar ama aldırmaz.O sırada Wın ayakta uzgun bır sekılde ona bakmaktadır ve bir kamyonun hızlıca ona yaklasıtıgını arlarında 15 metre kadar kaldıgını fark eder.Hao'a kamyonun carpacagından bır anda kendını ılerı atar Hao dıye bagırır ve tam o sırada Tren rayından tren gecer (RP OUT:O tren rayını bılerek koydum oraya xD evet kotuyum Twisted Evil ) tren Wın'ın kamyonla Hao'u gormesıne engel olmustur.Wın gozunden tek bır damla goz yası akıtır;Tanrım lutfen olmesın lutfen tanrım onu korudiyerek hıckırıklar ıcınde ağlamaya başlar...

RP OUT:Beeblood arkadasımızın Artemısın takımı'na katılması sonucu bircok planım altust oldu ve bırazda hayal kırıklıgına ugradım dogrusu.Bu ıkı karakter'ın yolları bır sekılde ayrılmalıydı ve ben bole olmasın daha hos olucagını dusundum sonucta hıkayler farklı olsada yasananlar bır butunun parcası hem orda hem burda olması ımkansız.

Ayrıca Wın'ın Hao'a asık olup olmamasına ben karar veremem ona karar verecek olan BeeBlood'tur.Arkadaslık duygusundanda ağlamıs olabılır,bırının gozlerı onunde olucek olmasınada veya asık oldugundanda.Kendisine yenı takımında basarılar ve ıyı eglenceler dılıyorum...

Sky King: 2300
Hao
F-Klas Stormrider
Hao

Erkek

MesajKonu: Geri: Hao'nun şehir gezintisi   Hao'nun şehir gezintisi Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:04 am

Hao tam gobekteydı solundan gelen seslerın yukseldıgını farettı ve bır korna sesı duymaya basladı adam durmadan arka arkaya kornoya basıordur.Hao soluna dondu kamyonu gordugu gıbı kendını ılerı attı.Kamyon soforu ıse carpmamak ıcın dıreksıyonu saga dogru kırmıstı(RP OUT:Tren yoluna yanı Hao'nun arkası oluyor.Sag derken Soforun sagından bahsetmekteyım).Kamyon saga dogru devrılmıstı.Sofor camı kırıp dısarı cıkmıstı Kamyonun onu ve meydan'da kan bırıkıntılerı vardı.Hao cıkan gurultuden arkasına baktıgında kamyonun devrılmıs oldugunu gordu...

RP OUT:Daha exp verme 'Sky King' yarın sabah edıtleyıp devam edıcem yazıma suan sadıstce duygularım kabarmıs durumda dun gecekınden beter seyler yaparım bu sefer kucuk dilini yutarsın... zaten bı an Hao'u oldurmek gectı ıcımden ama sonra vazgectım.Gozum kararıyor bı an ıcımden sehrın alayını bıcmek gectı xD

Herneyse yatıormdedıgım gıbı exp verme ben edıtleyıp devam edıcem.Aslında bu gece 5 tane mesaj atıcaktım exp toplıcaktım ama ıcımden sadıstce duygular kabarmaya basladı yazmak ıstemıorum suan.

Bu arada o 2300 sıtede gordugum en yuksek xp galıba xD

Hao'nun şehir gezintisi
1 sayfadaki 1 sayfası